Máš dost neustálého boje s kvasinkami? Objev tajný recept na úlevu, o kterém lékaři mlčí!

Odhal přírodní strategie, které tě zbaví nepříjemných příznaků rychleji, než bys věřila. A to vše z pohodlí tvého domova.

Znáš to? 


⭐️ Jsi unavená, frustrovaná a možná i trochu naštvaná, protože se zdá, že kvasinková infekce má nad tebou větší kontrolu, než bys si přála. 


⭐️ Ať už jsi zkoušela cokoliv, tahle nepříjemná situace se dá vždycky vrátit se zpět. Nemluvě o tom, jak to může být trapné, když se o tom snažíš mluvit s někým dalším, kdo nemá nejmenší tušení, co to ve skutečnosti znamená


⭐️ Ale co kdybych ti řekla, že existuje způsob, jak se kvasinek zbavit rychle a možná navždy? Způsob, jak můžeš znovu získat pocit svěžesti a čistoty, bez neustálého stresu a obav. 

Představuji ti exkluzivní online KONZULTACI, která je navržená speciálně pro tebe - a tvoje specifické potřeby. Ponoř se se mnou do světa, kde je tvoje pohodlí a sebedůvěra na prvním místě, a zjisti, jak můžeš jednou provždy zvrátit roli ve hře, kterou hraješ s kvasinkovou infekcí. 

Pojďme to zvládnout společně!

Tipnu si:

  • Jsi zodpovědná, cílevědomá a rozhodnutá s kvasinkami opravdu zatočit
  • Už tě nebaví být neustále unavená, nafouknutá jako balón a vystrašená z každého sousta i přestože si dáváš opravdu velký pozor na to co jíš
  • Jsi otrávená neustálým zkoušením přísné protikvasinkové diety, která funguje jen chvíli nebo vůbec a pak jsou kvasinky zase zpátky
  • Neustále ti běží hlavou "Měla bych...něco dělat jinak", " Jsem...už tak unavená", "Už nechci...prožívat další zklamání". Musí být i jiná cesta...
  • Cítíš se... "vyčerpaná", "bezradná", " frustrovaná", "neschopná"....


A taky vím že...

  • Jsi ochotná udělat všechny změny, které jsou nutné k tomu, aby jsi kvasinky dostala jednou pro vždy pod kontrolu bez stresu a strachu z dalšího selhání
  • Se chceš zbavit obtěžujících kvasinek, bez hladovění a neustálého strachu, co můžeš nebo nemůžeš sníst a taky víš, že nikdo jiný to za tebe udělat nemůže
  • Toužíš po jasných a prověřených krocích JAK SE STRAVOVAT, jak svoje úsilí co nejvíc podpořit a chceš mít jistotu, že vše co děláš podporuje tvůj záměr - zbavit se problémů, které ti kvasinky způsobují
  • Už víš, že beze změny stravy a tvého životního stylu to nepůjde
  • Jsi připravená naučit se vše co je nutné, abys nad kvasinkami konečně zvítězila a vystoupila ze začarovaného kruhu nezdárných pokusů

Co kdybys věděla, jak....

ZAČÍT JÍST PROTIKVASINKOVĚ

Pokud chceš dostat kvasinky pod kontrolu, je potřeba se naučit stravovat PROTIKVASINKOVĚ. 

Při naší individuální spolupráci se společně podíváme, jak upravit tvůj jídelníček, aby byl vyvážený a zároveň nepodporoval růst kvasinek. 

DOSTAT KVASINKY POD KONTROLU

Dostat kvasinky pod kontrolu není žádná souhra náhod. Ve chvíli, kdy budeš mít kdy budeš mít podporu a budeš následovat efektivní strategické kroky, nemůžeš šlápnout vedle. 

PŘEVÉST TEORII DO PRAXE

Teorie už znáš spoustu. Možná je právě teď ten pravý čas posunout se dál směrem k praxi. 

Co kdybys věděla co přesně jíst a nejíst abys kvasinky nekrmila. Jaké používat potravinové doplňky. Co nevynechat a co nedělat, aby byl tvůj boj úspěšný?

Kdo jsem

Moje jméno je Andrea Lundák a pomáhám ženám, které trápí kvasinková infekce, plísně a potravinové intolerance zbavit se obtěžujících příznaků ( bolesti hlavy, gynekolog. problémy, bolesti břicha, nadýmání, průjmu, zácpy.....) změnou stravy.

Učím svoje klientky zásady protikvasinkové stravy tak, aby byly schopné vařit si svoje oblíbená jídla v protikvasinkové verzi. A tak se bez hladovění a přísné diety jednou pro vždy zbavily kvasinek, plísní ... a všech obtěžujících příznaků.

Sama jsem se nechtěla smířit s faktem, že už se pořádně nenajím. Nenašla jsem zálibu v přísné protikvasinkové dietě, která je tolik omezující a funguje jen na chvíli. 

Přišla  jsem na to, že boj s kvasinkami musí být komplexní. Nestačí jen změnit stravování, je třeba kompletně změnit svůj životní styl. 

Díky tomu mám zase plno energie, už se zase těším na jídlo a z mého života vymizely obtíže, které mě díky kvasinkám a plísni tolik let trápili.

Chceš to taky?


3 kroky k životu bez kvasinek

1. KROK - analýza

Nejprve zjistíme jaký je tvůj stav. Na základě výsledků stanovíme další postup. Nastavíme postupné kroky, které jdou strategicky po sobě.  


2. KROK - očista

Je třeba posílit detoxikační orgány, aby byly schopné a siné čistit tělo od toxinů, které kvasinky způsobují, když odumírají. 

3. KROK - obnova

Jako poslední se zaměříme  na tvůj jídelníček. Budeme dbát na to, aby byl vyvážený a zároveň podpořil imunitní systém a nekrmil kvasinky.


Možná ti teď běží hlavou....

Ale Andrej....já už jsem zkoušela tolikrát držet přísnou protikvasinkovou dietu . Nakoupila jsem tolik produktů, které mě měly kvasinek zbavit a stejně to nefungovalo!

Chápu, ale spolupráce se mnou přináší výsledky, protože nejde o držení žádné diety. Jde o obměnu jídelníčku doplněnou o vysoce účinné vitamíny a minerály, které podpoří imunitní systém a vytvoří v těle prostředí, kde se kvasinkám nebude líbit. 

Vše nastavíme tobě na míru a půjdeme strategicky pěkně krok za krokem. Nebudeme se zabývat jen stravou, ale vším co je potřeba změnit pěkně do hloubky, aby tvoje změna byla trvalá.

Představ si, že....

Už nemusíš čekat až