Jak se zbavit únavy a vyčerpání

17.11.2022

Taky ti připadá, že musíš za den stihnou tolik věcí, že pro jednu věc zapomínáš druhou a 24 hodin ti rozhodně nestačí? Ráno vstáváš unavená i přesto, že jsi spala celou noc? Víš, že s tím musíš něco udělat, ale nějak se ti do žádné změny nechce, protože na to už nemáš kapacitu? Možná jsi to už zkusila, ale vydržela jsi jen chvilku a pak jsi se zase pomalu a jistě vrátila ke svým starým zvykům.....

Možná jsi na sebe moc přísná, máš na sebe příliš vysoké nároky a chceš změnit moc věcí najednou.

Někdy je lepší začít pěkně pomalu. Jít krůček za krůčkem, protože každý maličký úspěch tě nakopne k dalšímu kroku. Když stojíš před velkou horou všeho co chceš ze dne na den změnit, vyvolává to v tobě pocit, že to nedokážeš. Je toho na tebe... prostě moc!

Pojďme si tu horu rozdělit na malé kopečky :)

Nemusíš hned zítra ráno vstávat v 5 hodin a 1 hodinu cvičit, dát si zdravou snídani a večer si zacvičit znova další hodinu. Myslím, že tohle tempo nevydržíš! 

Pokud se cítíš vyčerpaná a bez nálady, pak tvému tělu s velkou pravděpodobností něco chybí, proto nefunguje jak má. Nemůžeš očekávat, že se budeš cítit líp, když tělo vyčerpáš ještě víc, cvičením na které není zvyklé.

Co takhle trošku zmírnit tempo?

Nejdříve dodáme tvému vyčerpanému tělu vitamíny, minerály, zdravé oleje...prostě všechno co potřebuje a ono pak začne fungovat tak, jak má. Projeví se to tak, že se budeš cítit klidnější, budeš mít víc a víc energie, začne se ti zlepšovat nálada, paměť a ty zvládneš za den mnohem víc než dřív.

Víš jak to vím?

Vyzkoušela jsem to sama na sobě. A to nemluvím o zdravotních problémech, které mě trápily (návaly horka, únava, vnitřní neklid, zimomřivost, nízký tlak...) to všechno je pryč a stalo se to velmi rychle.

Nejsem sama. Lidé, kteří takto začali se zbavili mimo jiné:

 • vysokého krevního tlaku
 • nízkého krevního tlaku
 • cukrovkářům klesá cukr v krvi
 • zlepšil se ekzém, lupenka, akné
 • deprese
 • chronické virové, bakteriální, plísňové infekce
 • obezity
 • vysoké hladiny cholesterolu
 • špatné funkce imunitního systému
 • únavy
 • zánětlivých onemocnění
 • alergií
 • artritidy...........

O CO JDE?

Jde o to, že do své stravy jednoduše zařadíš vitamíny, minerály, lněný olej a lněná semínka (omega 3 mastné kyseliny). A já ti řeknu jak, aby to mělo hlavu a patu a opravdu jsi pocítila výsledek.

Stačí když si dáš 2x denně do čaje nebo do vody, džusu, kávy...jak budeš chtít jeden pytlíček FYTOTONICU.

FYTOTONIC - 72 dávek

(cena: 538 Kč)


Fytotonic je koncentrovaný tekutý bylinný posilující nápoj, který ti dodá plno VITAMÍNŮ, MINERÁLŮ a to úplně bez konzervantů a přidaného cukru. Je to Směs bylin a přírodních antioxidantů, které mají příznivý vliv na mentální zdraví a relaxaci, tonizaci těla a mysli, přirozenou obranyschopnost a na imunitní a dýchací systém.

Mě moc chutná v čaji. Pokud máš problém se spaním, pij ho určitě jen dopoledne. Fytotonic zharmonizuje kompletně tvoje tělo a ty se budeš cítit vyrovnanější a tvé tělo bude odolnější, sníží se ti únava a posílíš svůj imunitní systém. Je pro děti od 6 let, tak ho může brát klidně celá rodina. S FYTOTONICEM u dětí mají zákazníci velmi dobré zkušenosti. 

CO O FYTOTONICU říkají zákazníci? Kolik stojí a jak dlouho vydrží?

Balení obsahuje 72 pytlíčků s koncentrátem. 1 balení ti vydrží při dvou dávkách denně na 36 dní :)

Lněný olej a lněná semínka

Lněný olej i lněná semínka jsou jedním z nejspolehlivějších a nejdůvěryhodnějších doplňků, které ti vyladí zdraví tak, že ti budou ostatní závidět. Naše těla potřebují zdravou vlákninu. Nechceme slámu a plevy, ale potřebujeme vlákninu bohatou na živiny plnou antioxidantů.

A víš co?

Len to všechno obsahuje. Naše strava obsahuje příliš mnoho omega 6 mastných kyselin a omega 3 mastné kyseliny se z naší stravy téměř vytratily. Proto je nutné je tělu dodávat. Lněná vláknina pomáhá našemu trávícímu traktu, přispívá k eliminaci toxinů a snižuje riziko rakoviny a nádorových onemocnění. Bohužel většina z nás má omega 3 mastných kyselin nedostatek.

Jakým způsobem len konzumovat a v jakém množství?

Je třeba alespoň 1 -2 lžíce lněného oleje denně. Měla by to být 1 lžíce na 45 Kg. Musí to být olej kvalitní a dobře skladovaný. Pokud ho budeš kupovat, měl by být ve tmavé láhvi a skladovaný v chladu.

Možná tě bude zajímat, že díky lněnému semínku můžeš bez většího úsilí zhubnout. Přidáním lněného semínka nebo oleje do svého jídelníčku docílíš pocitu uspokojení, že jsi se dobře najedla a nebude tě honit mlsná :) Budeš se cítit plná energie a přestanou tě přepadat návaly hladu.

LNĚNÁ SEMÍNKA - 500g

(Cena: 90 Kč)

LNĚNÝ OLEJ - 250 ml

(Cena: 233 Kč)


Chci si objednat: