💪 Kvasinkový zabiják 🤩

👉 Než se pustíš do boje s kvasinkami, zvaž pečlivě každý krok než ho uděláš. Vždycky je dobré mít plán a postupovat strategicky, aby každý další krok navazoval na ten předešlý. Prostě to musí mít hlavu a patu.

👉 Pokud s kvasinkami bojuješ už několik let nebo nějaký čas, tvoje tělo je vyčerpané a imunitní systém oslabený. Když začneš držet přísnou protikvasinkovou dietu, budeš trpět nejen ty, ale i tvoje tělo. Odumírající kvasinky, jsou toxické a pokud jsou tvá játra oslabená, dostávají pěkně zabrat a to pro tebe může být i nebezpečné! 

👉 Pokud jde o to, abys kvasinkám dala jednou provždy sbohem a zbavila se tak:

 •  bolestí břicha, hlavy, kloubů
 • nafouknutého břicha
 • strachu z jídla 
 • obav z toho co si objednat v restauraci
 • co jíst na dovolené, na návštěvě

 Je třeba tělo nejdříve očistit a posílit. Musí být schopné postavit se vzdorujícím kvasinkám na odpor. Je nesmyslné zatěžovat už tak oslabené tělo přísnou protikvasinkovou dietou.


1. KROK PŘÍPRAVA - očištění organismu a střev

Tenhle krok bys neměla nikdy vynechat. Proč je důležitý?
Pouze dietou kvasinky nezmizí. Začnou sice umírat, když jim nedáš najíst, ale prostředí ve kterém se nacházejí zůstane stejné. A když dietu přestaneš držet, tak se zase začnou množit.

Proto je tak důležité, současně s úpravou stravy měnit i střevní mikroflóru a  celé prostředí organismu vyčistit. Pak už se tam kvasinkám nebude líbit a znemožníš jim další invazi :)

S čím ti pomůže komplexní bylinná kůra PARASHIELD?

 • očištění střev od nejrůznějších parazitů
 • odstranění toxinů vzniklých působením parazitů
 • zlepšení trávení a látkové výměny
 • obnova střevní mikroflóry
 • připravení organismu k další očistě
 • posílení imunity

Využij vyváženou sílu bylin, která dokáže očistit a nastartovat tvoje tělo, aby bylo silné a připravené bojovat s kvasinkami.

Pohodlnější už to být nemůže. Tady máš všechno co potřebuješ pěkně pohromadě. Nemusíš běhat po obchodech a zjišťovat na internetu, co je pro tebe vhodné. Všechno jsou to bylinné koncentráty obsažené  v kapslích. Nemusíš mít obavy, že do sebe láduješ nějakou chemii.

Nenechám tě v tom samotnou 😍

Pokud se rozhodneš  starat se smysluplně o svoje tělo a zbavit ho kvasinek, nemusíš mít obavy, že tě v tom nechám. Můžeš se na mě obrátit o radu i podporu. Prostě pokud bys potřebovala, máš u mě konzultace ohledně bylinek ZDARMA. Až ti balíček dorazí, spojíme se a já ti vše podrobně vysvětlím.

Pokud se chceš na něco zeptat, neváhej a napiš mi nebo zavolej.


🤩 A ještě momentíček.....

Mám pro tebe překvapení, které tě potěší. 

Pokud při nákupu vyplníš všechny údaje otevře se ti ZDARMA přístup ke slevám a budeš nakupovat vše s 20% slevou. Např. v tomto případě ušetříš 504 Kč a to už se vyplatí, co myslíš?

PS: K ničemu se nezavazuješ, žádné povinné nákupy.