ZDRAVÝ STŘEVNÍ TRAKT

👉 KOMPLEXNÍ PROGRAM NA OZDRAVU IMUNITY A STŘEVNÍHO TRAKTU 👈


 Během jednoho měsíce se zlepší tvá imunita, potíže s trávením, zažíváním, ekzémy, únava, bolest hlavy, kvasinky...  💪

💃Tvoje cesta, která ti vrátí ztracenou energii a elán do života. 

Nech mě hádat...

🟢 Jsi zodpovědná, cílevědomá a skoro by se dalo říct "odbornice" na zdravý životní styl

🟢 Už tě nebaví, snažit se a nevidět výsledek, stále dokola řešit zácpu, průjem, reflux, říhání, bolesti hlavy, neustálou únavu, kvasinkové infekce, ekzém, opakující záněty močového měchýře, depresivní a úzkostné stavy...

🟢 Už jsi otrávená nakupováním všemožných potravinových doplňků, které ti do teď stejně úlevu nepřinesly, držení nejrůznějších diet, pití bylinkových lektvarů....

🟢 Neustále ti běží hlavou..."Měla bych se víc snažit"."Jsem neschopná, když mě to trápí už tak dlouho"."Už nechci trávit hodiny na internetu a hledat, co by mi mohlo pomoct."

🟢 Cítíš se vyčerpaná, frustrovaná, neschopná a bezradná....

Ale vím, že...

 🟡 Chceš dosáhnout toho, že se zbavíš všech obtěžujících problémů, které ti brání, cítit se zdravě a často limitují  tvůj běžný den

🟡 Toužíš po jasných krocích, jak se zbavit obtíží, které ti znepříjemňují život a pomůžou ti, cítit se zase zdravě

🟡 Už víš, že je potřeba, starat se o svá střeva - to je základ

🟡 Víš, že jsi to TY, kdo je zodpovědný za tvé zdraví

🟡 Jsi ochotná investovat do svého zdraví, protože víš, že tahle investice se ti mnohonásobně vrátí

🟡 Jsi připravena vystoupit ze začarovaného kruhu a začít se o své zdraví starat komplexně a tam, kde je to opravdu potřeba

Jsi připravená na příval energie, dobití baterek, lepší nálady a.........?


Díky PROGRAMU - ZDRAVÝ STŘEVNÍ TRAKT si během jednoho měsíce postupně projdeš 3 fáze, díky kterým provedeš kompletní generálku střev. Dodáš jim potřebné vitamíny, minerály a probiotika. Vše pěkně popořádku, tak jak to má být.Kdo jsem...

Moje jméno je Andrea Lundák a jsem výživová poradkyně a expertka na protikvasinkovou stravu. Učím své klientky, jak se můžou díky úpravě stravy a životního stylu zbavit nejen kvasinek, ale i dalších bolestí, které jim znepříjemňují život. 

Předávám jim své know-how a strategické kroky, díky kterým získávají zpátky svůj elán a energii. Ukazuji, co tělu prospívá a jakým způsobem mu to dodat v co nejpřirozenější formě. 

Jdeme pěkně systematicky krůček po krůčku. Naše těla jsou úžasně stvořená a pokud jim dáme co potřebují, mají úžasnou regeneraci a dokáží doslova zázraky.

Jsi připravená začít účinně podporovat své zdraví, zbavit se zažívacích, trávicích problémů, bolestí hlavy, kvasinek, zánětů močových cest...bez chaotických rozhodnutí?


Co se během PROGRAMU bude dít?

1. FÁZE - 10 dní - ŠETRNÁ OČISTA

Šetrné a bezpečné očištění organismu od nahromaděného balastu, toxinů a parazitů (helmintů). Očista jater, žlučníku, ledvin.

2. FÁZE - 10 dní - NORMALIZACE

Postupná obnova užitečné střevní mikroflóry.
Zlepšení trávicího procesu. Osídlení střev přátelskými bakteriemi. 

3. FÁZE - 10 dní - OBNOVA

Trávicí funkce se dostává do normálu, obnovuje se mikroflóra střevního traktu. Optimalizuje se rovnováha vitamínů a minerálů. Zlepšuje se trávení a zažívání. Dostavuje se psychická pohoda. Startují se ozdravné procesy.


4 DŮVODY, PROČ SI PROGRAM POŘÍDIT


🟢 1. Efektivní a jednoduchá očista střev pěkně v domácím prostředí
🟢 2. Všechny bylinky jsou v praktických tobolkách rostřízeny do jednotlivých etap
🟢 3. Vše na sebe krásně navazuje. Skvělá spolupráce a kombinace vitamínů, enzymů, probiotik, vlákniny, aminokyselin a dalších.
🟢 4. Měsíční kůra je cenově velmi výhodná

Z čeho se program skládá?


Program se skládá ze 3 po sobě jdoucích fází po 10 dnech.

Program obsahuje 17 produktů: Coral-Mine (30 sáčků), AquaOx (10 kapslí), Assimilator (10 kapslí), Zaferan (30 kapslí), Cascara Sagrada (10 tablet), Coral Artichoke (10 kapslí), Coral Burdock Root (20 kapslí), Coral Carnitine (10 kapslí), Coral Lecithin (30 kapslí), Coral Alfalfa (20 kapslí), Coral Magnesium (20 kapslí), Coral Teaurin (10 kapslí), Coral Black Walnut (20 kapslí), O!MEGA-3 TG (10 kapslí), Chewable Papaya (20 tablet), GreenGreen (10 kapslí), Super-Flora (30 kapslí).


Cena programu: 

2 580 Kč

K objednávce získáváš BONUSY

🟡 30 minutovou konzultaci ZDARMA

🟡 Servis v průběhu celého programu - pokud budeš mít otázky, můžeš se mě ptát - ZDARMA

🟡 Otevřu ti v e-shopu možnost výhodně nakupovat s 20% slevou všechny produkty


Cena celého programu včetně BONUSŮ je:

2 064 Kč