Co je klíčem k našemu zdraví?

16.11.2022

Když je naše tělo v nerovnováze, vždycky nám to dá nějak vědět. Buď jsme unavení, podráždění nebo onemocníme, každopádně, pokud signály těla dlouhodobě ignorujeme, koledujeme si o pořádný průšvih.

Vzhledem k tomu, že naše strava je plná chemikálií a chudá na živiny, kterých se nám tím pádem žalostně nedostává, dochází k dlouhodobému nedostatku některých vitamínů jako je B6, B12 a kyselina listová. Nedostatek těchto vitamínů způsobuje zvýšenou hladinu HOMOCYSTEINU, což je jedovatá látka, která následně způsobí to, že onemocníme.

Hromadění HOMOCYSTEINU v krvi stojí za zvýšeným počtem infarktů, mrtvic, rakoviny, mozkových příhod, parkinsona, migrén, roztroušené sklerozy, artrozy, zánětů střev, Crohnovy choroby, deprese, nervozity, bolestí hlavy, neschopností otěhotnět, vrozených vývojových vad.....

Pokud máme hladinu HOMOCYSTEINU nízkou, nepotřebujeme užívat žádné chemické léky. Pokud už máme nějaké zdravotní problémy s největší pravděpodobností je naše hladina HOMOCYSTEINU vyšší než je zdrávo a naše tělo je pod útokem jedovatých látek. Potřebujeme se zbavit těchto jedovatých látek a to tím, že snížíme HOMOCYSTEIN v krvi na přijatelnou hladinu.

A s tím ti právě spolehlivě pomůže VITATONIC. Stačí ho preventivně užívat 1 sáček denně nejlépe večer rozmíchat ve sklenici vody, čaje.... Pokud už máš nějaké zdravotní problémy pak 2 sáčky rozmíchat ve sklenici večer a brát 1-2 měsíce. VITATONIC už se postará o to, aby ti dodal všechny potřebné vitamíny a vrátil tvoje tělo do normálního stavu.


VITATONIC pomůže tvému tělu, aby se samo uzdravilo a nepotřebovalo chemické léky. Objednat si ho můžeš hned tady, stačí vyplnit tabulku a napsat počet kusů. 

Díky VITATONICU:

  • posílíš srdce a cévy
  • snížíš hladinu HOMOCYSTEINU
  • zlepšíš si psychiku i fyzičku
  • snížíš cholesterol
  • preventivně se ochráníš před chorobami

SLOŽENÍ: Jablečný koncentrát, višňový koncentrát, výtažek z plodu šípku, kyselina citronová, vitamín B6 - Pyridoxin, vitamín B12 - Cobalamin.

Přípravek můžete libovolně kombinovat s FYTOTONICEM i ENERGOTONEM :) 

Objednej si VITATONIC